Zalecamy:

Szkoląc się z najlepszymi dajesz sobie szansę sam być najlepszy!Zalecamy aby przed wyborem kursu carvingu sprawdzić kto będzie Was szkolił. Na jakich surowcach będziecie pracować! Zapobiegnie to sytuacjom kiedy po przybyciu na szkolenie okaże się że będzie uczył Was kucharz bez doświadczenia w carvingu lub surowcami na całe szkolenie będzie marchewka, buraki czy cebula.

Aby mieć realne wyobrażenie o kursie w którym będziecie uczetniczyć przejrzyjcie galerię zdjęć z przeprowadzonych kursów i programy kursów. Każda sznująca się Instytucja Szkoleniowa taka jak Carving-Art udostępnia takie zdjęcia!

Facebook:

 

Rekomendacja:

Rekomendacja Carving Team Poland

W trosce o wysoką jakość szkoleń w zakresie sztuki carvingu ogólnopolskie stowarzyszenie Carving Team Poland wprowadziło we wrześniu 2013 roku Rekomendację dla jednostek zamawiających usługi szkoleniowe.
Pobierz Rekomendację CTP

 

Kurs Carvingu. Poziom zaawansowany (III stopień)

 

Kurs carvingu na poziomie zaawansowanym to najwyższy stopień wtajemniczenia w sztuce carvingu. Podczas szkolenia, kursanci uczą się jak wykonać pracochłonne, owadożerne i zamykające się do wewnątrz kwiaty. Poznają zasady wykonywania ornamentów, które nadają naszym rzeźbom jeszcze więcej kunsztu i misterności. W ciągu 10-ciu godzin szkolenia, uczestnicy kursu wykonują także płaskorzeźbę na arbuzie, okraszoną kwiatami i starannymi zdobieniami.
W czasie trwania całego kursu, uczestnicy kursu wykonują dwa rzeźbione arbuzy. Pierwsza praca, jest nauką zdobienia, łączenia kwiatów, pracowania na skórce, odpowiednim wydobywaniu koloru z naszego surowca. Drugi arbuz jest pracą zaliczeniową, która jest oceniana według kryteriów konkursowych. Uczestnicy kursu zaawansowanego zanim zdecydują się wziąć udział w kursie, muszą dobrze opanować pierwsze dwa stopnie kursu.
Poniżej zdjęcia prac, które kursanci rzeźbią podczas kursu zaawansowanego:

 

 

 

 

 

 

 

Kurs carvingu na poziomie zaawansowanym uzupełnia nasze umiejętności zdobyte na poprzednich kursach, poprzez poznanie najwyższej jakości zdobień i misternych cięć.

 

Dopełnieniem szkolenia, jest część teoretyczna, od której rozpoczyna się kurs. Instruktor wraz z kursantem omawia oraz planuje pracę, którą będzie wykonywać. Zaznajamia kursanta z tajnikami, które wykorzystuje się podczas rzeźbienia. Uczestnicy kursu, szkicują wszystkie elementy, które chcą później wyrzeźbić. Wszyscy otrzymują na własność materiały szkoleniowe, pomocne w pracy samodzielnej.

 

 

Program KURSU ZAAWANSOWANEGO (II STOPNIA):

 • Część teoretyczna:
 • omówienie zasad wykonywania ornamentów;
 • planowanie i szkicowanie pracy;
 • omówienie zasad wykonywania płaskorzeźby
 • Część praktyczna:
 • arbuz z dwoma motywami kwiatowymi, połączonymi ornamentami oraz misternymi zdobieniami
 • arbuz z motywem płaskorzeźby, okraszony kwiatami i ornamentami (samodzielna praca, która jest egzaminem, czyli zdefiniowaniem wszystkiego czego kursant nauczył się podczas kursu);

Na koniec, instruktor ocenia wnikliwie pracę, według kryterium konkursowego. Omawia razem z kursantem wszystkie wykonane elementy i przyznaje odpowiednią ilość punktów.

 

 

Program kursu zaawansowanego.
Pobierz w formie pdf

 

 

Cena kursu obejmuje:

 • 10 godzin szkolenia
 • Owoce i warzywa do pracy dla kursanta
 • Przerwę kawową z poczęstunkiem
 • Zimne napoje dostępne przez cały czas szkolenia
 • Ciepły lunch dla każdego uczestnika

 

 

 • Jesteśmy doświadczonymi instruktorami i stawiamy przede wszystkim na jakość naszych szkoleń.

 

 

PO ZAKOŃCZENIU SZKOLENIA KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU CARVINGU

 

Kurs carvingu kończy się wydaniem zaświadczeń certyfikatów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 622 ).

 

 

zadzwoŃ do nas: +48 509 983 903