Kursy Carvingu:

Pumpkin Carving

Kurs rzeźbienia w dyniach - rzeźbienie twarzy 3D - PROMOCJA WE WRZEŚNIU

Kurs Carvingu
Rzeźbienie twarzy w dyniach
Cena: 1099 zł 500 zł

Najbardziej spektakularna forma carvingu! Wbrew pozorom rzeźbienie twarzy nie jest takie trudne. W zeszłym roku nasi kursanci wykonali bardzo fajne prace, które możecie zobaczyć w galerii zdjęć z kursów.

Na kursie rzeźbienia wykonujemy dwie dynie (z wesołą miną oraz z groźną). Ponadto przygotowujemy również jednego spiącego krasnala, który na długo będzie dla Was pamiątką po kursie - jego "żywotność" to aż 18 miesięcy!

UWAGA: Zapisz się na kurs rzeźbienia w dyni na wrzesień, a otrzymasz 50% rabatu na kurs!

Kursy Rzeźbienia w dyni
czytaj więciej

 

 

Soap Carving

Kurs rzeźbienia w mydełkach za pomocą sztuki carvingu

Carving to sztuka ręcznego rzeźbienia, która do niedawna kojarzyła się wyłącznie z owocami i warzywami. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przybliżyć Wam kolejną rzecz, która kojarzy się z Tajlandią. Otóż są to ręcznie rzeźbione mydełka (ang. soap carving).

Kurs kosztuje 360 zł - inwestycja w taką umiejętność na pewno zwróci się bardzo szybko!

Kursy Soap Carvingu
czytaj więciej

 

 

Zobacz nas na FB

Polub nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi terminami kursów!

Wszelkie informacje odnośnie miejsc, w których będziemy prowadzić kursy bądź pokazy publikujemy najczęściej na Facebooku. Po kliknięciu Lubię to! przy profilu naszej Szkoły Carvingu na pewno nie ominie Cię żadna nowina ze świata Tajskiej Sztuki Carvingu i rzeźbienia w warzywach i owocach.

Poprzez nasz profil społecznościowy realizujemy również kampanie informacyjne o nowych produktach i narzędziach do carvingu w naszym sklepie carvingu!

CARVING-ART Paweł Sztenderski na facebook'u - oficjalny Fun Page

www.Facebook.pl/SzkolaCarvingu/

Kursy Carvingu:

Kurs CarvinguPoziom podstawowy
Cena: 549 zł
Zaczynamy przygodę z carvingiem! Nasze specyficzne podejście do tajskiej sztuki rzeźbienia powoduje, że już na kursie podstawowym kursanci oprócz drobnych kwiatków rzeźbią własnoręcznie kwiat tajski w melonie a także róże w arbuzie. Swoje wszystkie prace kursanci wykonują nożem syjamskim.

Kurs CarvinguSzkolenie I stopniaPodczas kursu podstawowowego nasi uczniowie wykonują zadane prace krok po kroku. Nauka wówczas przebiega bardzo szybko i efektywnie.

Na kursie podstawowym kursanci otrzymują na własność książkę do nauki carvingu: "Kurs Carvingu. Poziom Podstawowy. Podręcznik do ćwiczeń" oraz profesjonalny, tajski zestaw noży do carvingu!

czytaj więcej

Kurs CarvinguPoziom średnio zaawansowany
Cena: 799 zł
Kurs carvingu na kolejnym stopniu zaawansowania. Podczas kursu uczymy się rzeźbić narzędziami takimi jak dłutka czy elastyczne noże tajskie. Kursanci wykonują widowiskowe kwiaty w warzywach, a także zaawansowane przestrzennie rzeźby w arbuzie czy melonie oraz papugę jako przykład rzeźbienia 3D.

Kurs CarvinguSzkolenie II stopniaNasze doświadczenie przekłada się na rezultaty jakie osiągają nasi kursanci. Ich prace w arbuzach czy melonach to prawdziwe dzieła sztuki których nie powstydziłby się niejeden doświadczony rzeźbiarz.

Podczas kursu omawiamy również możliwości wzajemnego położenia poszczególnych wzorów na rzeźbionym arbuzie. Pozwala to uzyskać jeszcze lepsze efekty!

czytaj więcej

Kurs CarvinguPoziom zaawansowany
Cena: 1099 zł
Poziom zaawansowany to najwyższy stopień wtajemniczenia w sztuce carvingu. Podczas 10-cio godzinnych zajęć kursanci uczą się jak rzeźbić owadożerne i zamykające się do wewnątrz kwiaty oraz jak w nietuzinkowy sposób nadać wykonanej pracy jeszcze więcej mistycyzmu i elegancji.

Kurs CarvinguSzkolenie III stopniaW kursie zaawansowanym poruszamy kwestię rzeźbienia płaskorzeźby w oparciu o szablon oraz omawiamy również zagadnienia związane z ocenianiem prac podczas ogólopolskich konkursów carvingowych.

W czasie kursu uczniowie uczą się również jak wykonywać faliste, regularnie i nieszablonowe formy wykończeniowe. Kurs III stopnia kończy się egazminem.

czytaj więcej

Kurs CarvinguTechniki Graficzne na owocach
Cena: 1099 zł
To swojego rodzaju kurs fast carving. Podczas kursu pokazujemy możliwości jakie niesie ze sobą wykorzystanie carvingu w szeroko rozumianej branży gastronomicznej. W oparciu o możliwość stosowania szablonów i personalizowania rzeźbionych prac pod określonego klienta czy odbiorcę uzyskujemy wiele korzyści!

Kurs CarvinguTechniki Graficzne na owocachNauka zastosowania technik graficznych w rzeźbieniu sprawia, że będziemy w stanie wykonać dekoracje na wesela, np. z imionami pary młodej na arbuzie czy też wiele innych dekoracji jak choćby logo firmy dla której akurat przygotowujemy bankiet okolicznościowy.

Udział w tym kursie daje gwarancję, że nakłady poniesione na naukę rzeźbienia zwrócą się szybciej niż myślisz!

czytaj więcej
zadzwoŃ do nas: +48 509 983 903